Mein Personal Sp. z o.o.
Ul. Grudzicka 51B/7, 45-432 Opole

Ślusarz Niemcy

7500 - 11000 zł/miesiąc - według doświadczenia oraz ilości przepracowanych godzin
Całe Niemcy
Od zaraz

Praca w Niemczech dla ślusarzy

Jesteś zawodowym ślusarzem bądź posiadasz doświadczenie w tym zawodzie, ale rodzimy rynek pracy nie ma Ci nic do zaoferowania? Nasza agencja proponuje pracę w Niemczech dla ślusarzy, dzięki której zdobędziesz doświadczenie oraz wysokie zarobki.

Praca za granicą wydaje Ci się zbyt skomplikowana?

Niepotrzebnie! Oferujemy:

  • Legalną pracę w bezpiecznych warunkach, ponieważ otrzymujesz ubezpieczenie już od pierwszego dnia pracy.
  • Służbowy samochód, którym dotrzesz zarówno na miejsce pracy, jak i z powrotem.
  • Darmowe mieszkanie dla naszych pracowników, abyś nie musiał samodzielnie szukać lokalu i dokładać sobie dodatkowego stresu.
  • Wysokie zarobki. Kierujemy się zasadą, że za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie.
  • A jeśli będziesz chciał zarobić jeszcze więcej, zapewniamy możliwość płatnych nadgodzin.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, ale wciąż masz obawy przed wyjazdem, uspakajamy: nasza agencja nie tylko zapewnia Ci pracę, ale także przeprowadzi Cię przez cały proces rekrutacji, pomoże w organizacji wyjazdu i dopełni wszelkich formalności, abyś mógł spokojnie rozpocząć pracę.

Czy praca w Niemczech jest dla Ciebie?

Tak, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe w zawodzie ślusarz.
  • Pracowałeś już wcześniej i masz udokumentowane doświadczenie zawodowe.
  • Jesteś gotowy podjąć pracę za granicą. Wiemy, że wyjazd może się wiązać z niepewnością, dlatego pomagamy Ci w nim od pierwszego kontaktu.
  • Rysunek techniczny nie ma dla Ciebie tajemnic i posiadasz umiejętność jego odczytania.
  • Do swoich obowiązków podchodzisz odpowiedzialnie i cechujesz się samodzielnością w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Czasami będziesz musiał współpracować z innymi fachowcami, dlatego umiejętność współpracy w grupie jest wymagana.
  • Ślusarz to odpowiedzialny zawód, dlatego musisz się wykazać rzetelnością, starannością i dokładnością swojej pracy
  • Jeśli porozumiewasz się w języku niemieckim, będzie to dodatkowy atut.

Praca za granicą – gdzie?

Ślusarz w Niemczech to pożądany zawód, dlatego też zapewniamy pracę w różnych lokalizacjach na terenie całych Niemiec.

Obowiązki na stanowisku ślusarz – Niemcy:

Praca w Niemczech wiąże się ze standardowymi obowiązkami ślusarza, do których należą: praca z rysunkiem technicznym, wykonywanie różnorodnych prac frezerskich i tokarskich, trasowanie, szlifowanie, wykonywanie różnych elementów metodami obróbki ręcznej i maszynowej, wykorzystywanie narzędzi do spawania, lutowania czy nitowania, kontrola jakości wykonanych detali, czyszczenie i konserwacja narzędzi i stanowiska pracy.

Jesteś gotowy do aplikowania jako ślusarz w Niemczech? Gratulujemy wyboru i zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy pod numerem KRAZ 21167

Opinie o nas:

Poznaj opinie na temat naszej Agencji Pracy w Niemczech znalezione w internecie

  1. Jeśli komuś zależy, żeby pracować, to polecam.

    Elektryk - pracownika, 08.02.2019

  2. Wreszcie znaleźliśmy razem z kolega prace na dłużej w jednej firmie.
    Mieszkania są ok, wszystko co potrzeba do życia jest na miejscu. Praca tez jest ok z Niemcami.

    Krzysiek - elektryk, 13.02.2019

  3. Pracuję w firmie od stycznia, wypłaty na czas, dobre stawki, zadbane samochody firmowe i zwroty za paliwo.

    Elektromonter - pracownik, 13.02.2019

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy znaleźć pracę w Niemczech idealną dla Ciebie