Mein Personal Sp. z o.o.
Ul. Grudzicka 51B/7, 45-432 Opole

Praca od zaraz

Jesteś bezrobotny czy szukasz nowej lepszej pracy? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech - od zaraz. Atrakcyjne warunki, bardzo dobre wynagrodzenie - pensja Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz wybierzemy ofertę skrojoną dla Ciebie!

Obecny rynek pracy jest nieprzewidywalny, a skutki masowych zwolnień odczuwa coraz więcej osób. Coraz rzadziej ufamy rodzimym firmom i poszukujemy pracy na Zachodzie.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem pracy, oferując pracę od zaraz w Niemczech na różnych stanowiskach. Zapewniamy szereg udogodnień, które sprawiają, że wyjazd za granicę jest bezpieczny, a praca gwarantowana. Sprawdź, czy nasza oferta jest dla Ciebie.

Kogo poszukujemy do pracy za granicą od zaraz? 

Obecnie do pracy u naszych zachodnich sąsiadów poszukujemy elektryków, malarzy, ślusarzy, stolarzy, a także osób do prac przy zbiorze szparagów i truskawek. Wbrew pozorom te stanowiska pracy fizycznej są dobrze opłacane w Niemczech i już po kilku dniach wyraźnie odczuwana jest różnica w zarobkach, w porównaniu do pensji polskich.

Gdy od pewnego czasu poszukujesz pracy lub Twoja obecna praca nie daje Ci ani satysfakcji, ani wysokich zarobków.. Dobrze wykonywana praca powinna być dobrze opłacana. Agencja pracy Mein Personal oferuje pracę od zaraz na terenie całych Niemiec. Gwarantujemy wysokie zarobki, a zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego staramy się wyszukiwać oferty skrojone na miarę Twoich potrzeb.

 • Praca od zaraz – co to znaczy? Oznacza to, że oferujemy Ci pracę dostępną od ręki. Nie musisz spędzać długich tygodni na oczekiwaniu, aż na rynku pojawi się odpowiednia oferta. Współpracujemy z różnorodnymi firmami, co pozwala nam znaleźć Ci pracę w przeciągu kilku chwil!
 • Praca za granicą wiąże się z wyjazdami. Mobilność oraz niedaleka odległość kraju docelowego od Polski sprawia, że decydując się na pracę w Niemczech nie musisz rezygnować z relacji z bliskimi. Rozumiemy, że praca stanowi ważny element naszego życia, ale dbamy również o to, co niematerialne. Proponujemy swoim Klientom pracę od zaraz, aby mogli oni podnieść swój status finansowy bez uszczerbku na kontaktach z bliskimi.
 • Praca u naszego zachodniego sąsiada to dobrze płatna praca. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, że oferujemy pracę od zaraz z bardzo wysokim wynagrodzeniem bez konieczności wyjazdu na stałe. Należy przy tym pamiętać, że Niemcy już od lat należą do światowej czołówki krajów o wysokim standardzie życia oraz atrakcyjnych zarobkach.
 • Nie masz dużo czasu na załatwianie formalności? Nasza agencja pośrednictwa pracy nie tylko zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich ofert pracy dla Ciebie, ale także dba o to, aby była to praca bezpieczna i legalna, dlatego pomagamy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności. Współpracując z naszą firmą nie musisz się martwić formalnościami – te załatwimy za Ciebie,
 • Nie znam języka! Brak znajomości języka nie stanowi żadnej bariery dla podjęcia pracy w Niemczech. Oferujemy pracę od ręki nawet dla osób, które nie posługują się językiem niemieckim.
 • Nie mam odpowiednich kwalifikacji… W swojej ofercie posiadamy również stanowiska pracy, na których wymagane jest jedynie krótkie przyuczenie, co sprawia, że nawet bez wykształcenia kierunkowego możesz rozpocząć nowy rozdział swojego życia i zacząć pracę za granicą zaraz! Jeżeli zaś posiadasz odpowiednie kwalifikacje, to pomożemy Ci uzyskać niemieckie uprawnienia zawodowe, adekwatne do posiadanych w Polsce. 

Wciąż się zastanawiasz nad wyborem oferty pracy?

Nie czekaj! Praca od zaraz jest właśnie dla Ciebie i być może to dziś jest dzień, w którym zrobisz odważny krok w nową przyszłość i pozwolisz sobie na godziwą pracę za godne pieniądze!

Opinie o nas:

Poznaj opinie na temat naszej Agencji Pracy w Niemczech znalezione w internecie

 1. Jeśli komuś zależy, żeby pracować, to polecam.

  Elektryk - pracownika, 08.02.2019

 2. Wreszcie znaleźliśmy razem z kolega prace na dłużej w jednej firmie.
  Mieszkania są ok, wszystko co potrzeba do życia jest na miejscu. Praca tez jest ok z Niemcami.

  Krzysiek - elektryk, 13.02.2019

 3. Pracuję w firmie od stycznia, wypłaty na czas, dobre stawki, zadbane samochody firmowe i zwroty za paliwo.

  Elektromonter - pracownik, 13.02.2019

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy znaleźć pracę w Niemczech idealną dla Ciebie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej strony oznacza akceptację przez Ciebie Klauzuli informacyjnej i przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności dotyczącą danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną i wykorzystywania plików Cookies.