Mein Personal Sp. z o.o.
Ul. Grudzicka 51B/7, 45-432 Opole

Wakacyjna praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Pracuj i zwiedzaj - idealna oferta na lato dla uczniów i studentów

Nie masz planów na wakacje? Problemem są fundusze? Istnieje sposób, by nie tylko podreperować budżet, ale także przywieźć do domu miłe wakacyjne wspomnienia, związane z zagranicznym wyjazdem.

Oczywiście wyjazd do pracy to nie to samo, co wyjazd do pensjonatu na Lazurowym Wybrzeżu. Przede wszystkim docelowe miejsce pobytu uwarunkowane będzie tym, gdzie potrzebni są pracownicy. Trzeba też dać coś od siebie w postaci zaangażowania w pracy. Ale za to w czasie wolnym można zwiedzać okolicę, korzystać z atrakcji, robić zdjęcia i nawiązywać znajomości.

Praca w Niemczech dla uczniów szkół zawodowych i technicznych w zawodach:

  • pomoc elektryka
  • pomoc budowlańca
  • pomoc malarza
  • pomoc ślusarza
  • pomoc spawacza
  • pomoc wykończeniowca

Uczniowie są mile widziani w większości zawodów, jako pomocnicy i asystenci dla wykwalifikowanych specjalistów.

Pamiętaj, uczniowie są objęci specjalnym programem ochronnym w ramach przepisów o zatrudnianiu młodocianych pracowników. Warto też pamiętać o tym, że praca organizowana przez oficjalne biuro jest bezpieczna pod każdym względem oraz zapewnia wszelkie przywileje socjalne.

Namyślasz się jeszcze?

Skontaktuj się z MEIN PERSONAL, pomożemy ci podjąć właściwą decyzję!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej strony oznacza akceptację przez Ciebie Klauzuli informacyjnej i przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności dotyczącą danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną i wykorzystywania plików Cookies.