Mein Personal Sp. z o.o.
Ul. Grudzicka 51B/7, 45-432 Opole

Stolarz - Niemcy

7500 - 11000 zł/miesiąc - według doświadczenia oraz ilości przepracowanych godzin
Całe Niemcy
Od zaraz
Drewno jest materiałem szlachetnym, łączącym tradycję oraz nowoczesność. W profesjonalnych rękach z kawałka drewna może powstać prawdziwe dzieło. Jeżeli jesteś stolarzem lub posiadasz doświadczenie w pracy z drewnem, to zostań z nami i przeczytaj, co możemy Ci zaoferować.

Praca dla stolarza - poszukujemy stolarzy do pracy za granicą

Nasza agencja poszukuje zawodowych i doświadczonych stolarzy do pracy za granicą. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych lokalizacjach, w zależności od zapotrzebowania. Poszukujemy zarówno stolarzy meblowych, jak i fachowców do produkcji elementów drewnianych takich jak drzwi czy okna.

Stolarz – Niemcy, czyli czego od Ciebie oczekujemy?

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy za granicą? Aby rozpocząć pracę w Niemczech na stanowisku stolarza: 

 • Powinieneś mieć wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarz. Poszukujemy stolarzy meblowych, ale także stolarzy pracujących przy produkcji okien i drzwi.
 • Nie masz wykształcenia, ale możesz pochwalić się doświadczeniem w pracach stolarskich? Ta oferta jest również dla Ciebie.
 • Powinieneś być w gotowości do podjęcia pracy za granicą, ale bez obaw, chętnie pomożemy w całym przygotowaniu i spełnieniu formalności,
 • Praca z drewnem to praca z materiałem szlachetnym, dlatego poszukujemy stolarzy obowiązkowych i sumiennych.
 • Powinieneś cechować się starannością, dokładnością oraz precyzją w wykonywaniu swoich obowiązków,
 • Idealnie, gdy posiadasz umiejętność samodzielnej pracy, ale także bezproblemowo współpracujesz z innymi pracownikami.
 • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, jednak niewątpliwie będzie to dodatkowy atut zarówno dla nas, jak i dla Ciebie.

Zanim zdecydujesz się na pracę za granicą, zobacz, co oferujemy naszym stolarzom w Niemczech.

 • Decydując się na pracę za granicą z naszą agencją masz pewność, że wybierasz legalne zatrudnienie z pakietem ubezpieczeń już od pierwszego dnia pracy w Niemczech.
 • Nie musisz martwić się o dojazdy do i z pracy, ponieważ zapewniamy służbowy samochód.
 • Chcemy, aby nasi stolarze w Niemczech wykazywali się fachowością i profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków, więc zapewniamy darmowe mieszkanie pracownicze.
 • Praca stolarza za granicą wiążę się z wysokimi zarobkami, a z naszą agencją pracy oprócz standardowych godzin pracy masz możliwość wypracowania płatnych nadgodzin.
 • Rozumiejąc, że każdy wyjazd poprzedza proces rekrutacji, staranne przygotowania oraz spełnienie wielu formalności, oferujemy nieodpłatną pomoc w sprawnym zorganizowaniu wyjazdu i skompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów.

Nasza firma jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy pod numerem KRAZ 21167

Opinie o nas:

Poznaj opinie na temat naszej Agencji Pracy w Niemczech znalezione w internecie

 1. Jeśli komuś zależy, żeby pracować, to polecam.

  Elektryk - pracownika, 08.02.2019

 2. Wreszcie znaleźliśmy razem z kolega prace na dłużej w jednej firmie.
  Mieszkania są ok, wszystko co potrzeba do życia jest na miejscu. Praca tez jest ok z Niemcami.

  Krzysiek - elektryk, 13.02.2019

 3. Pracuję w firmie od stycznia, wypłaty na czas, dobre stawki, zadbane samochody firmowe i zwroty za paliwo.

  Elektromonter - pracownik, 13.02.2019

Za co odpowiedzialny jest stolarz w Niemczech?

Zakres obowiązków w pracy za granicą nie różni się od tego na naszym rodzimym rynku. Nasi stolarze w Niemczech będą odpowiedzialni m.in. za wykonywanie elementów drewnianych oraz mebli, obróbka i okuwanie elementów drewnianych, wybieranie odpowiednich gatunków drewna, konserwację wykonanych elementów, a także wycinanie, szlifowanie, heblowanie i frezowanie drewna. 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy znaleźć pracę w Niemczech idealną dla Ciebie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej strony oznacza akceptację przez Ciebie Klauzuli informacyjnej i przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności dotyczącą danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną i wykorzystywania plików Cookies.